Szybka pożyczka, czyli jak najszybciej pożyczyć pieniądze

Zainteresowanie szybkimi pożyczkami rośnie z roku na rok. Coraz częściej klientom zależy nie tylko na dobrych warunkach pożyczki ale także na łatwości i szybkości jej uzyskania.

Pożyczki pozabankowe możemy podzielić na trzy grupy: udzielane w oddziale, domu klienta lub przez internet. W przypadku pożyczki udzielannej w oddziale formalności najczęściej trwają nie dłużej niż 15 minut, jest to więc bardzo szybka pożyczka. 

Niestety wiele osób nie chce lub nie ma możliwości udania się do oddziału firmy pożyczkowej. W takim przypadku pozostaje wizyta domowa lub zaciągnięcie pożyczki przez internet.

Pożyczki udzielane przez internet stają się coraz bardziej popularne. W końcu przekonujemy się, że nie jest to żadne oszustwo a normalna forma pożyczania pieniędzy. W niektórych firmach czas od wysłania wniosku do wpłynięcia pieniędzy na nasze konto wynosi nawet 1 godzinę! Bez wychodzenia z domu i bez podpisywania papierowych umów.Udzielenie pożyczki w domu klienta zajmuje praktycznie tyle samo czasu co w oddziale firmy. Jednak o ile do oddziału możemy pójść w każdej chwili to na przedstawiciela firmy będziemy musieli zaczekać najczęściej 1-3 dni, co znacznie opóźni udzielenie pożyczki. Jeśli jednak pilnie potrzebna nam jest szybka pożyczka a  nie chcemy ruszać się z domu to pozostaje nam jedynie pożyczka internetowa.

Mimo iż są to pożyczki na dowód to nie oznacza, że może je dostać każdy kto posiada ten dokument. Wiele z firm udzielających pożyczek sprawdza swoich klientów w KRD a co za tym idzie osoby nie płacące terminowo rat czy rachunków nie mają szans na uzyskanie szybkiej pożyczki na dowód. Oczywiście są także firmy, które udzielają pożyczek bez sprawdzania w KRD ale wtedy najczęściej musimy liczyć się ze znacznie wyższym oprocentowaniem lub koniecznością wykupu dodatkowego ubezpieczenia.


pożyczki na dowód
szybka pożyczka

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.