Innowacyjna i bezpieczna formuła
Kwartałka jest prawdopodobnie pierwszą na rynku pożyczką gdzie przyznawalność nie jest zależna od weryfikacji baz zewnętrznych BIK BIG, INFOMONITOR itd. Nie interesuje nas Twoja przeszłość finansowa, to czy masz zajęcie komornicze czy nie. Kwoty pożyczki od 500zł do 10.000zł. Maksymalny okres spłaty to 12 miesięcy, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą od 3000zł do 20.000zł na okres do 36 miesięcy.
Proste zasady kredytowania
Warunkiem wnioskowania o pożyczkę jest posiadanie stałego źródła dochodu, minimum to 500 zł dochodu, stałego miejsca zameldowania oraz bycia osobą pełnoletnią. Do kontaktu z klientem potrzebny jest nam jedynie telefon komórkowy, nie musisz stawiać się w biurze i wystarczy odebrać telefon i gotowe!


Błyskawiczna weryfikacja
Zadzwonimy do Ciebie, aby POTWIERDZIĆ TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ, następnie wyślemy kuriera z umową. Nie wymagamy od Ciebie wysyłania przelewów weryfikacyjnych ani posiadania konta bankowego.
INFOLINIA #1:
INFOLINIA #2:
794 670 335
12 362 46 17Czas to pieniądz! Rzecze stare porzekadło! Dlatego warto planować wydatki, spłaty zobowiązań czy choćby codzienne wydatki wcześniej, aby nie mieć poczucia, że pieniądze przelatują nam między palcami. Gotowy/a? Wyślij wniosek, a my oddzwonimy z ofertą!
Dane osobowe
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Dane dotyczące pożyczki
Regulamin
Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez UNIVERSUM Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIVERSUM moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celach prezentacji usług oferowanych przez UNIVERSUM (cel marketingowy), w tym na kontakt UNIVERSUM lub partnera współpracującego z UNIVERSUM w celu przedstawiania ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności telefonu lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda zachowuje ważność także w przypadku gdy nie zawrę za pośrednictwem UNIVERSUM umowy o produkt jak również, gdy ww. umowa o produkt wygaśnie lub zostanie rozwiązana. Przyjmuję do wiadomości, że:
  1. na podstawie niniejszej zgody, UNIVERSUM staje się administratorem podanych przeze mnie moich danych osobowych i ma prawo do ich przetwarzania we wskazanym powyżej zakresie i celu, do czasu cofnięcia przeze mnie wyrażonej zgody,
  2. dane te mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa,
  3. dane zostały podane dobrowolnie oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.